Fórum / Hírek, cikkek / 85 éve halt meg Jacobi Viktor Téma indító: Művész-világ  
'85 éve halt meg Jacobi Viktor' című cikkhez tartozó téma.
Hozzászólás írásához kérem jelentkezzen be!
Jacobi András 2014-05-09 10:48 | Válasz erre | #1
Kedves Hölgyeim és Úraim.

A cikk alatt, melynek cime "85 éve halt meg Jacobi Viktor" még mindig az áll, hogy senki sem szólt még hozzá ehhez a cikkhez.

Ez egy helytelen jelentés ! Én már hozzá szóltam ehhez a cikkhez és elmagyaráztam, hogy a jelentésnek az a szakasza, amely azt állitja, hogy: "A nagy tehetségü; muzsikus élete tragikusan fejezödött be: 38 éves korában öngyilkos lett" NEM STIMMEL !

Idezek Maguknak egy cikket a "New York Times" c. híres újság, 1921 december 30-i lapjából, amelyet ha akarják teljes méretben el is tudnák küldeni:

"Victor Jacobi, composer of the music of many musical comedies and light operas, died in the Lennox Hill Hospital yesterday afternoon following a short illness."

Mint már irtam, Jacobi Viktor halálának az oka a leukémia betegség volt.

Kérem ezt a hozzászólást függesszék a cikkhez hozzá !

Üdvözlet
Jacobi András
Utoljára módosítva: 2014-05-09 10:54
Keresés:  KERESÉS
Galéria
 
Ide jöhet majd a bemutatkozó szöveg
Bemutatkozó
 
Ide jöhet majd a bemutatkozó szöveg
Anekdoták
Gombaszögi Ella társasági ember, nagy kártyajátékos volt, de csak olyanokkal játszott, akik legalább olyan jók voltak, mint ő. A játszmákból nem ritkán vesztesként került ki, de ezt nem bánta, mert legalább volt alkalma egy kis zsörtölődésre.
 
Tanára szemére vetette, hogy szórakozásból fest.
Aforizmák
„ Az ember élete nem az, ami megtörtént vele, hanem az, amire emlékszik, és ahogyan visszaemlékszik rá."
Gabriel Garcia Marquez
Az oldalt fejlesztette és üzemelteti az Ergo System
Művészeti Szakszervezetek Szövetsége
Művész-világ