BELÉPÉS Regisztráció Elfelejtett jelszó
RSS
Hírlevél:  OK
Fórum / Hírek, cikkek / 85 éve halt meg Jacobi Viktor Téma indító: Művész-világ  
'85 éve halt meg Jacobi Viktor' című cikkhez tartozó téma.
Hozzászólás írásához kérem jelentkezzen be!
Jacobi András 2014-05-09 10:48 | Válasz erre | #1
Kedves Hölgyeim és Úraim.

A cikk alatt, melynek cime "85 éve halt meg Jacobi Viktor" még mindig az áll, hogy senki sem szólt még hozzá ehhez a cikkhez.

Ez egy helytelen jelentés ! Én már hozzá szóltam ehhez a cikkhez és elmagyaráztam, hogy a jelentésnek az a szakasza, amely azt állitja, hogy: "A nagy tehetségü; muzsikus élete tragikusan fejezödött be: 38 éves korában öngyilkos lett" NEM STIMMEL !

Idezek Maguknak egy cikket a "New York Times" c. híres újság, 1921 december 30-i lapjából, amelyet ha akarják teljes méretben el is tudnák küldeni:

"Victor Jacobi, composer of the music of many musical comedies and light operas, died in the Lennox Hill Hospital yesterday afternoon following a short illness."

Mint már irtam, Jacobi Viktor halálának az oka a leukémia betegség volt.

Kérem ezt a hozzászólást függesszék a cikkhez hozzá !

Üdvözlet
Jacobi András
Utoljára módosítva: 2014-05-09 10:54
Keresés:  KERESÉS
alma: csak szólok, hogy...
Galéria

Ide jöhet majd a bemutatkozó szöveg
Bemutatkozó

Ide jöhet majd a bemutatkozó szöveg
Anekdoták
Borogyin a híres orosz zeneszerző egyszer, amikor elment otthonról, egy cédulát tett az ajtajára ezzel a feírattal: „Egy óra múlva jövök haza."

Volt idő, amikor egyes színházak szinte versengtek egymással abban, hogy melyikük tud hosszabb előadást tartani.
Aforizmák
„Könnyebb az emberiséget szeretni, mint az embert."
Fjodor Mihajlovics Dosztojevszkij
Az oldalt fejlesztette és üzemelteti az Ergo System
Művészeti Szakszervezetek Szövetsége
Művész-világ