Indul a Gólem
Dátum: 2007. október 12., péntek, 7:54
Gólem Fesztivál címmel ma kezdődik meg a zsidó színházak első nemzetközi találkozója Budapesten, a Merlin Színházban. A megnyitón Aliza Bin-Nun, Izrael Állam magyarországi nagykövete és Borgula András, a fesztivál művészeti vezetője mond köszöntőt.
A háromnapos rendezvényen húszféle program, ezen belül nyolc színházi előadás várja a közönséget. Látható az Osztrák Zsidó Színház, a Román Állami Zsidó Színház, az izraeli Légy Gyönyörű társulat és a budapesti Gólem Színház előadása, valamint egy amerikai-osztrák közös produkció.
A fesztivált a Gólem Színház szervezi, az esemény célja a világ zsidó színházainak bemutatása. A színházi programot koncert, fotókiállítás, közönségtalálkozó egészíti ki.
Hozzászólás
| Ha hozzá kíván szólni, jelentkezzen be! |
Hozzászólások
| Még senki sem szólt hozzá ehhez a cikkhez! Legyen Ön az első! |


